Psaní o všem, co mě zrovna napadne

Září 2014


Kytička z lesa

22. září 2014 v 16:01 Obrázky
Zas nevím, jak se jmenuje:


Pejsek do kapsy

19. září 2014 v 12:26 Obrázky
obrázek z FB :-)


Svatební šaty

4. září 2014 v 12:10 Obrázky
Tak se mi s pomocí Boží sem přece jen podařilo dostat :-) A mám pocit, že důvod, proč se někdo nemůže přihlásit na blog je, že na blogu cz někdo napsal článek o tom, jak je důležité vyplnit si své údaje, o čem jeho blog bude. Jenže to je pro mne problém. Vůbec netuším, o čem můj blog bude. Chtěla bych psát vždy to, co mne momentálně napadne a to se může každou chvíli měnit.
Tak o čem že to chci psát dneska? A je to tu zase. Prostě jsem našla na FB fotku nevěsty ve svatebních šatech, které se mi moc líbí. A i mě překvapilo, že se mi líbí, protože já jsem si vždy myslela, že svatební šaty uznávám jen bílé. Ale tyto šaty jsou tak krásně sladěné i s oblečením ženicha. A navíc fotka nevěsty v zelené trávě, a kolem rozkvetlé stromy dodávají těm šatům ještě víc na kráse. Tak tentokrát pro pořádek sem zadám, že fotka patří Svatebnímu salonu Rubín, z Budyně nad Ohří.


Ony mne vůbec už delší dobu přitahují svatební šaty. Je to hlavně proto, že zas na facebooku vždy najdu tak krásně uháčkované svatební šaty, že to ve mně vzbuzuje touhu, uháčkovat také nějaké takové krásné šaty. A kdyby se mi to někdy povedlo, mohla bych si říct..,,holka, dokázala jsi to"..A to by mě moc těšilo :-) Co ale potom se svatebníma šatama, to nevím :-)

třeba takové, jako jsou tady...zas obrázek z FB

a nebo tento krásně uháčkovaný živůtek na šatech nevěsty : opět z FB :


To ale neznamená, že když už jsou tu teď dva články o svatebních šatech, že tento můj blog bude jen o svatebních šatech. Třeba příště zas o něčem jiném, úplně jiném. Tak mě napadá, že si ten blog dodatečně vyplním, abych neporušovala pravidla a napíšu prostě blog o všem...:-) No, něco vymyslím, aby se vlk nažral a ...:-)