Psaní o všem, co mě zrovna napadne

Leden 2016

Háčkované srdíčko a šatičky na panenku

21. ledna 2016 v 11:18 Háčkování


a tato druhá fotka se mi nějak nezdála, ale už jsem alspoň panence urovnala sukýnku. Chtěla jsem, aby byla vidět kytička na sukýnce, ale celkově je asi lepší toto...tak nevím, kterou tu nechat a kterou odstranit...


Sníh u nás

20. ledna 2016 v 10:20 jak dny jdou
Ze včerejšího dne. Když je modrá obloha, tak je to hned veselejší :-) Dnes už tolik sluníčko nesvítí...
Háčkované srdíčko

8. ledna 2016 v 0:22 Háčkování
Ještě sem dávám tohle háčkované srdíčko, a pokud mě zas neuchvátí něco jiného, tak budu pokračovat už v rozpleteném svetru. Po pravdě, ten svetr bych potřebovala, přesto raději háčkuji takové ty drobné věcičky, ty mě baví víc. Je totiž dřív vidět výsledek a není to tak jednotvárné, jako pletení :-)

A zapomněla jsem tu napsat, že toto srdíčko i s návodem, jsem našla opět na facebooku, i s tím zdobením květin. Takže to není můj nápad, já jen vděčně napodobila srdíčko jedné paní, co mělo krásný, modrofialové vějířky i s růžičkama. Tak to sem dodatečně dopisuji :-)Háčkovaná dečka

3. ledna 2016 v 18:50 Háčkování
Tak tu máme nový rok, a chci vám, co jste mi tu přišli popřát k novému roku ještě poděkovat.
A zároveň přeji i já vám všem, kdo zavítáte na můj blog v tom novém roce hlavně pevné zdraví, štěstí, spokojenost a lásku!

Mezi svátky jsem uháčkovala tuto dečku ( nezapomněla jsem ani na pohyb, jak jsem si slíbila ) :-) a pokud se vám někomu bude líbit, nechávám tu hned i návod, podle kterého jsem dečku háčkovala. Návod jsem našla opět na fb...:-)