Psaní o všem, co mě zrovna napadne

Březen 2016

Velikonoční háčkování

29. března 2016 v 10:50 Háčkování
ještě sem dávám dodatečně svoje velikonoční háčkování...

začnu velikonočními vajíčky


košíček na vajíčka


kukaň s kuřátkem


vázička do tvaru vajíčka


a můj velikonoční beránekZačínat znova už nebudu

16. března 2016 v 13:58 téma týdne
Lidi, co příjdete na můj blog, ráda vás tu vidím. Ale vzhledem k tomu, že mi málokdo z návštěvníků i něco okomentuje, přestává mne blogování bavit. Takže sem budu dál vkládat své příspěvky, jen tak sobě pro radost. Ale blogovat pravidelně nebudu. Kdo příjde a okomentuje, tomu návštěvu oplatím. Ale sama se už nikomu vnucovat nebudu. Zvláště když vidím, že na můj blog příjdou někteří lidé i několikrát a nikdo po sobě nezanechá ani slovo třeba Ahoj. A to i ti lidé, které jsem pravidelně navštěvovala. Nevím sice, proč se mi to celé tři roky děje, ale pátrat po tom nebudu.
Pravda, nikdo mi není povinen nic komentovat, pokud nechce. A já ani nemám chuť někoho nutit.
Tak doufám, že sem občas zavítá někdo třeba jen náhodou a pokud se mu tu něco z toho, co mohu nabídnout zalíbí, budu ráda, protože pak to tu nezveřejňuji zbytečně.
Přemýšlím i o tom, že pozvolna smažu všechny články a zanechám tu jen to, co háčkuju. Ale na to zatím momentálně nemám čas, tak snad jednou v blízké době.


Zdálo se mi

6. března 2016 v 13:33 Můj zápisník
Zdálo se mi, že kráčím po mořském břehu s Pánem. A na obloze se odvíjejí výjevy z mého života. Při každém z nich vidím v písku otisky dvou párů nohou - jeden patří mně a druhý Pánu. Když se před námi rozsvítila poslední scéna, ohlédl jsem se. Všiml jsem si, že na mé životní pouti se mnohokrát stalo, že bylo vidět jen jedny šlépěje. Uvědomil jsem si, že to bylo v nejhorších a nejsmutnějších obdobích mého života.
Zeptal jsem se na to Pána: "Pověz, Pane, tys řekl, že budu-li tě následovat půjdeš se mnou celou cestu. Teď ale vidím, že v těžkých životních chvílích, kdy jsem tě nejvíc potřeboval, jsi mě opustil".
Pán odpověděl: "Drahé dítě, nikdy bych tě neopustil v dobách zkoušek a utrpení. Kde vidíš jeden pár stop, tam jsem tě nesl".


Studnické perníčky

3. března 2016 v 7:56
ze stránek na fb...